Комплексни програмибилни логички уреди

Комплексни програмибилни логички уреди Производители, добавувачи во Taiwan.
NICOLE&JOSH MATERIALS COMPANY е водечки Taiwan производителот, набавувачот и извозник на Комплексни програмибилни логички уреди, Кој е произведен со користење најдобрите квалитет на суровините и компоненти. Нашите квалификувани професионалци производство на овој производ користејќи напредна технологија и квалитет материјал за да се обезбеди трајност и висок квалитет. Најпознати сме за задоволување на клиентите со ефикасност и конечно траен способност на нашите производи. Повеќе модели на нашите производи, ве молиме контактирајте не сега!
Купете го најдоброто Комплексни програмибилни логички уреди, треба да знаете за највисок квалитет на Комплексни програмибилни логички уреди производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер од фабрика во Taiwan
Нашата компанија е специјализирана за снабдување на најдобрите производи Комплексни програмибилни логички уреди. Тајната на успехот на меѓународната арена. Сите наши колеги прават деловни активности со клиенти. Ние не им ветуваме лесно на клиентите. Откако ќе ветиме, мора да исчезнеме сите, без оглед на трошоците. Клиент сме ние. Затоа, ние им даваме приоритет на потребите на нашите клиенти и се стремиме да воспоставиме далекусежни партнерства со клиенти и да станеме долгорочен важен партнер на кој клиентите му веруваат и се потпираат за успех. Ве уверуваме дека нашата компанија е способна да ги обезбеди најдобрите производи и услуги по продажбата.
  • Комплексни програмибилни логички уреди - EPM1270M256C5N
Комплексни програмибилни логички уреди
модел - EPM1270M256C5N
Интегрирани кола(ИЦ)

Мфр.:Интел/Алтера
Опис:CPLD-Комплексни програмибилни логички уреди.
Пакет:БГА-256
Програмабилни Тип Во Систем Програмабилна.
Број на логички елементи/Блокови 1270
Напојување на напон&даш;Внатрешна:2.5V,3.3V
Максимална оперативна фреквенција:304 MHz
Број на макроцели:980
Број на И/О:212
Време на одложување tpd(1)Макс:6.2 ns
Работна температура:0̊В~85̊В(ТЈ)
Altera MAX®II уредите од семејството CPLD се со најниска моќност,CPLD со најниска цена досега.Семејството Altera MAX II CPLD се заснова на револуционерна архитектура која обезбедува најниска моќност и најниска цена по I/О пин на кое било семејство CPLD.
  • Ако можеш’t најдете ги интегрираните кола(ИЦ)ти треба,ве молиме контактирајте со нас.
Enquiry Now
производи Листа
Интегрирани кола Snaphat Batt&Крист(ИЦ) Мфр.:STMicroelectronicsM4Txx-BR12SH SNAPHAT®врвот е отстранлив извор на енергија од литиум за ST’сериски вистински-часовник на времето и не-испарлива површина-монтирајте SOIC пакет(28-и 44-игла).Категорија на производ:Електронска батерија(Не-Може да се полни)Отстранливата батерија ја избегнува топлината поврзана со површината-процес на монтирањеPb-бесплатен пакетИзлезен напон:2.8 ВКапацитет:120 mAhМинимална работна температура:-40℃Максимална работна температура:+85℃Избор на капацитети на батерии &даш;M4T28-BR12SH=48 mAh &даш;M4T32-BR12SH=120 mAh Ако можеш’t најдете ги интегрираните кола(ИЦ)ти треба,ве молиме контактирајте со нас.
Интегрирани кола(ИЦ) Мфр.:YEA SHIN TECHNOLOGY CO.,ООДКатегорија на производ:Шотки диоди&ИсправувачиАко-Напредна струја:1 АВррм-Повторувачки обратен напон:40 ВВф-Напреден напон:850 mVIfsm-Напредна пренапонска струја:30 АИр-Обратна струја:500 uAРаботна температура:-55℃ ~ +125℃ Карактеристики Заштита за заштита од стрес Низок напред напон 125̊C Работна температура на спојницата Епоксидна спојување со UL 94 V&минус;0@0.125 инчи Пакет дизајниран за оптимално автоматизирано склопување на табла Оценка за ESD NRVB префикс за автомобили и други апликации кои бараат уникатни барања за промена на локацијата и контролата;АЕК&минус;Q101 Квалификуван и способен за PPAP Овие уреди се Pb&минус;Бесплатно,Без халогени/Без BFR и се усогласени со RoHS Овој уред го користи принципот Schottky Barrier со метал со голема површина&минус;до&минус;силиконска моќна диода.Идеално погоден за низок напон,исправување со висока фреквенција или како диоди за заштита на слободни тркала и поларност. Ако можеш’t најдете ги интегрираните кола(ИЦ)ти треба,ве молиме контактирајте со нас.
Интегрирани кола(ИЦ) Мфр.:Оптек/ТТ ЕлектронскиОпис:Ефект на сала за монтирање на табла/Магнетни сензори.Работен напон на напојување:4.5V~24VТековно-Набавка(Макс):7 маТековно-Излез(Макс):25 mAРаботна температура:-20̊В~85̊В(ТЈ)Опсег на сензори:Патување од 50 mT,12.Ослободување од 5 mTРаботна точка Мин/Макс:175 G до 500 GТочка за ослободување Мин/Макс(Брп):125 G до 450 GТип на монтирање:Низ дупка Карактеристики: Дизајниран за не-операции за префрлување контакти Работи преку широк опсег на напони за напојување(4.5 V до 24 V) Работи со одлична температурна стабилност во сурови средини Способност за возење до 7 TTL товари Ако можеш’t најдете ги интегрираните кола(ИЦ)ти треба,ве молиме контактирајте со нас.